ukr
Всі розділи
Біла Церква
Глубокорыхлитель ГРУ-3,6 ЭКО с опорными катками
Глубокорыхлитель ГРУ-3,6 ЭКО с опорными катками - фото 1 Глубокорыхлитель ГРУ-3,6 ЭКО с опорными катками - фото 2
Додано: 19 листопада 2020, 09:56

Глубокорыхлитель ГРУ-3,6 ЭКО с опорными катками

107 900 грн/штука
оптова ціна
від 102 505 грн
Горбань Богдан Витальевич
отдел сбыта
,  Біла Церква, UA
на Флагма з 21 червня 2013

Опис

Глибокорозрихлювачі універсальні обробляють ущільнений грунт різних типів на глибину від 30 до 50 см з метою його розущільнення. Операція відбувається без перевертання пласта і забезпечує подрібнення з перемішуванням верхнього шару грунту для поліпшення водно-повітряного стану корневмісного шару, який запобігає розвитку ерозії грунту, сприяє накопиченню вологи і підвищує врожайність сільськогосподарських культур. Оброблений універсальним глибокорозрихлювачем грунт нагромаджує додатково понад 300 тон вологи на гектар. При цьому запобігає створенню водяних блюдець на полі і вимоканню сільськогосподарських культур. Робочі органи розташовані на рамі симетрично!!! Це виключає дію на навіску трактора моменту сил, які виникають між робочими поверхнями глубокорозрихляющих лап першого і другого ряду з куснями грунту, що забезпечує якісніший обробіток грунту і виключає викручування агрегату відносно ходу при роботі. Використані робочі органи типу "Параплау" виробництва "Bellota" (Іспанія), виготовляються з борної сталі з термообробкою і мають високу зносостійкість та пружність, забезпечують вертикальне і горизонтальне хвилеподібне переміщення грунту з економією енерговитрат. Агрегат комплектується (за бажанням замовника) - або опорним катком, який виконує лише функцію регулювання глибини обробітку, або тандемно-шпорчатим катком, який забезпечує подрібнення рослинних залишків та додаткове спушення верхнього шару грунту на глибину до 12см.
ГРУ та ГРУ ЕКО мають ряд конструктивних переваг перед аналогами:
1. В конструкції котка використовуються дворядні підшипники в литій опорі з високоякісного чугуна, що полегшує їх обслуговування та забезпечує в 5 раз більший!!! ресурс в порівнянні з підшипником UCF-208.
2. Використання антикорозійної ґрунтоемалі забезпечує стійкість деталей агрегату до агресивних умов при експлуатації.  
3. Рама та навіска агрегату виготовлена з труб більшого розміру в порівнянні з аналогами та має цілісну зварну конструкцію, що забезпечує високу надійність при тривалих навантаженнях.
Використання агрегатів ГРУ та ГРУ ЕКО має ряд агрономічних переваг, а саме:
1. Сприяє накопиченню вологи в період випадання опадів (глибокорозпушувач універсальний найбільш ефективно використовується при вирощувані пропашних культур, а також в зонах з недостатньою кількістю опадів і поливним землеробством).
2. Досягається оптимальне співвідношення між порістю капілярної системи ґрунту і атмосферним повітрообміном, активізуються біологічні процеси в ґрунті.
3. Покращується водопроникність ґрунту і збільшується накопичування запасів продуктивної вологи, підвищується родючість.
4. Попереджується розвиток вітрової і водної ерозії ґрунту.

Номер оголошення: 7946809
,  Біла Церква, UA
на Флагма з 21 червня 2013

Схожі оголошення

2
Глубокорыхлитель ГРУ-2,4 ЕКО ГРУ-2,7 под трактор Т-150
Ціна
75 660 грн/шт
Иванов А.А., ФОП, UA, 122 км +20 оголошень
Характеристики: Ширина обробітку, м 2,4 2,7 Глибина обробітку, см 30,0…50,0 Робоча швидкість, км/год 8,0…15,0 Продуктивність, га/год...
4
Глубокорыхлитель ГРУ-3,6 ЕКО под трактор К700
Ціна
110 200 грн/шт
Иванов А.А., ФОП, UA, 122 км +20 оголошень
Характеристика: Ширина обробітку, м 3,6 Глибина обробітку, см 30,0…50,0 Робоча швидкість, км/год 8,0…15,0 Продуктивність, га/год 3,3…3,9 Кількість...
3
Глубокорыхлитель ГРУ-1,8 ЕКО трактор МТЗ
Ціна
70 200 грн/шт
Иванов А.А., ФОП, UA, 122 км +20 оголошень
Глибокорозрихлювачі універсальні обробляють ущільнений грунт різних типів на глибину від 30 до 50 см з метою його розущільнення. операція...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Горбань Богдан Витальевич
отдел сбыта
За телефонами
У месенджерах
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English