ukr
Біла Церква
21:34

Павлецький Б.С., ФОП

юридичний
Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Дрозди, вул. Лісова 10
фактичний
Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Дрозди, вул. Лісова 10
Павлецький Богдан Сергійович, директор
на Флагма з 5 вересня 2017
+380 (96) 347-XX-XX

Діяльність

Виробництво паливних брикетів Pini&Key
Використовують для твердопаливних котлів, камінів, печей, гриля.

Для виробництва використовується тирса із сосни та/або дуба. Брикети Pini Kay екологічно чисті і не мають додаткових зв’язуючих елементів, склейка здійснюється за допомогою лігніну, який міститься в деревині.

Паливні брикети Pini&Kay – найбільш якісний тип брикет, що має максимальну тривалість горіння та теплоту згорання. Має форму шестикутника (або неправильного многокутника), з отвором посередині. Виготовляється такий тип брикет шляхом дії високого тиску та високої температури. Теплотворність – від 4500 ккал\кг
Під час горіння, брикети Pini Kay практично не виділяють дим, а також не тріщать та не іскряться.

Переваги застосування паливних брикетів:

* Висока теплотворність: Брикети виготовляються з підготовлених відходів деревини і містять у кілька разів менше вологи, ніж звичайні дрова. Зміст вологи в паливі призводить до значного зменшення теплоти згоряння та ефективності роботи котла. Брикети цього недоліку позбавлені.
* Зручність зберігання: Щільність брикету вище щільності дерева, брикети мають певні геометричні розміри, тому вони потребують менше місця при зберіганні і перевезенні.
* Низька зольність: При згорянні брикетів утворюється лише незначна кількість золи, це зменшує частоту обслуговування опалювального обладнання.
* Брикети не тріскаються при горінні, довго горять. При горінні утворюється не значна кількість диму.
* Брикети екологічно чисті вид палива, при згорянні утворюється менша кількість вуглекислого газу, ніж при горінні, наприклад, вугілля або нафтопродуктів. середовища за рахунок обпалених площин.
Розмір: ширина 50 мм, висота 50 мм, довжина не менше 300 мм.
Вага 1 брикету не менше 700 грам
Є доставка

Компанія утворена в 2017 році.
переглядів: 45

Реєстрація: 5 вер 2017      індекс активності: F 0.0

×
×
×
×
×