rus
Все разделы
Белая Церковь
Стрічковий жолобовий пересувний конвеєр, конвейер желобчатый
Стрічковий жолобовий пересувний конвеєр, конвейер желобчатый - фото 1
Обновлено: 27 октября 2020, 10:40

Стрічковий жолобовий пересувний конвеєр, конвейер желобчатый

5 120 грн/метр
Машковцев Игорь Михайлович
директор
,  Белая Церковь, UA
на Флагма с 31 января 2012

Описание

Конвеєр (транспортер) стрічковий - застосовується для транспортування сипучого, кускового и штучного продукту. Конвеєр стрічковий їснуює двох типів - з рівной стрічкою та з стрічкою в формі жолоба.
Транспортер стрічковий можна купити з роликами або настилом (волокуші) який не змінює форму стрічкі при транспортуванні, залишая її рівною - використовується для транспортування в більшості штучного вантажу, але з бортом може транспортувати й сипучі вантажі та використовуватись як сортувальний стіл.
Конвеєр стрічковий жолобовий - застосовується для транспортування сипучого та кускового вантажу, іноді пастообразного. Жолобовий транспортер може формувати жолоб двома або трьома роликами. Двохроликовий жолобовий конвеєр - використовується для транспортування легких вантажів, або на ділянках з невеликою виробничою потужністю. Трьохроликовий жолобовий конвеєр з шириною стрічкі від 600мм. - використовується для транспортування важких вантажів або на конвеєрах з великою виробничьою потужністю. В стрічковому конвейєрі може використовуватись стрічка з наклейєним гумовим або металевим профілем (гребінцями) для збільшення кута нахилу транспортування та виробничої потужності. Такі конвейєри називають гребінцеві. Гребінцевий транспортер також використовується для транспортування таких продуктів як яблуки, картопля, цибуля, пєллєти і т. і.
Виготовляємо конвеєри стрічкові: з накриттям - для захисту вантажу від опадів та розпилення; конвеєр з регулюванням висоти - використовується для можливості погрузки в ємкості різної висоти; пересувний конвеєр, на колесах - використовується для можливості завантаження продукту в декількох пунктах перегрузки; транспортер з посиленим ставом, з мінімальною кількістю опорних ділянок або великих навантаженнях; конвеєр з площадками для обслуговування; транспортер з плужковими зкидувачами - для можливості розвантаження в декількох місцях; конвеєр з розвантажувальними пристроями різних типів; стрічковий живильник.
Виготовляємо стрічкові горизонтально-похилі конвеєра "ламаного" типу - L-образні стрічкові конвеєра. L-образні конвеєра використовуються для отримання вантажу з бункерів з подальшим транспортуванням на потрібну висоту розвантаження.

Номер объявления: 4251055   |  просмотров: 60  
,  Белая Церковь, UA
на Флагма с 31 января 2012

Похожие объявления

Желобчатый ленточный конвейер транспортер ТРЖ80
1 грн/м  
Оптовая цена
1 грн/м
СТС Современные..., ЧП, UA, 122 км +26 объявлений
Транспортерное конвейерное оборудование по ТЗ - по техническому заданию заказчика Облегченный ленточный желобчатый конвейер транспортер ТРЖ80 для...
3
Ленточный конвейер, стрічковий конвеєр, транспортер
4 560 грн/м
Конвейер - БЦ, ЧП, UA, 122 км +36 объявлений
Конвейера и транспортеры всех видов: ленточные - желобчатые, гребешковые и с ровной лентой; шнековые (винтовые)- открытые и закрытые; цепные -...
3
Транспортерная лента БКНЛ-65, ТК-200
25 грн/м
ПромАгроРось, ЧП, UA, 122 км +3 объявления
Лента конвейерная резинотканевая применяется для транспортирования сыпучих, кусковых и штучных грузов на ленточных конвейерах с плоскими или...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Машковцев Игорь Михайлович
директор
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет