rus
Все разделы
Белая Церковь
Глубокорыхлитель ГРУ-2,4 ЭКО с опорными катками
Глубокорыхлитель ГРУ-2,4 ЭКО с опорными катками - фото 1
Добавлено: 19 ноября 2019, 09:56

Глубокорыхлитель ГРУ-2,4 ЭКО с опорными катками

77 400 грн/штука
оптовая цена
от 73 530 грн
Горбань Богдан Витальевич
отдел сбыта
,  Белая Церковь, UA
на Флагма с 21 июня 2013

Описание

Глибокорозрихлювачі універсальні обробляють ущільнений грунт різних типів на глибину від 30 до 50 см з метою його розущільнення. Операція відбувається без перевертання пласта і забезпечує подрібнення з перемішуванням верхнього шару грунту для поліпшення водно-повітряного стану корневмісного шару, який запобігає розвитку ерозії грунту, сприяє накопиченню вологи і підвищує врожайність сільськогосподарських культур. Оброблений універсальним глибокорозрихлювачем грунт нагромаджує додатково понад 300 тон вологи на гектар. При цьому запобігає створенню водяних блюдець на полі і вимоканню сільськогосподарських культур. Робочі органи розташовані на рамі симетрично!!! Це виключає дію на навіску трактора моменту сил, які виникають між робочими поверхнями глубокорозрихляющих лап першого і другого ряду з куснями грунту, що забезпечує якісніший обробіток грунту і виключає викручування агрегату відносно ходу при роботі. Використані робочі органи типу "Параплау" виробництва "Bellota" (Іспанія), виготовляються з борної сталі з термообробкою і мають високу зносостійкість та пружність, забезпечують вертикальне і горизонтальне хвилеподібне переміщення грунту з економією енерговитрат. Агрегат комплектується (за бажанням замовника) - або опорним катком, який виконує лише функцію регулювання глибини обробітку, або тандемно-шпорчатим катком, який забезпечує подрібнення рослинних залишків та додаткове спушення верхнього шару грунту на глибину до 12см.
ГРУ та ГРУ ЕКО мають ряд конструктивних переваг перед аналогами:
1. В конструкції котка використовуються дворядні підшипники в литій опорі з високоякісного чугуна, що полегшує їх обслуговування та забезпечує в 5 раз більший!!! ресурс в порівнянні з підшипником UCF-208.
2. Використання антикорозійної ґрунтоемалі забезпечує стійкість деталей агрегату до агресивних умов при експлуатації.  
3. Рама та навіска агрегату виготовлена з труб більшого розміру в порівнянні з аналогами та має цілісну зварну конструкцію, що забезпечує високу надійність при тривалих навантаженнях.
Використання агрегатів ГРУ та ГРУ ЕКО має ряд агрономічних переваг, а саме:
1. Сприяє накопиченню вологи в період випадання опадів (глибокорозпушувач універсальний найбільш ефективно використовується при вирощувані пропашних культур, а також в зонах з недостатньою кількістю опадів і поливним землеробством).
2. Досягається оптимальне співвідношення між порістю капілярної системи ґрунту і атмосферним повітрообміном, активізуються біологічні процеси в ґрунті.
3. Покращується водопроникність ґрунту і збільшується накопичування запасів продуктивної вологи, підвищується родючість.
4. Попереджується розвиток вітрової і водної ерозії ґрунту.

Номер объявления: 7946808   |  просмотров: 32  
,  Белая Церковь, UA
на Флагма с 21 июня 2013

Похожие объявления

3
Глубокорыхлитель универсальный ГРУ 1,8 ЕКО для ЮМЗ МТЗ
66 700 грн/шт
ИСМ Проминь, ООО, UA, 122 км +154 объявления
Глубокорыхлитель универсальный типа ГРУ ЭКО: ГРУ-1,8 ЭКО: Ширина обработки, м: 1,8 Глубина обработки, см: 30 - 50 Рабочая скорость, км/час: 8 -...
5
Глубокорыхлитель ГРУ - 1.8 ЭКО для МТЗ-80 та МТЗ-82
60 800 грн/шт
Украгроблиц, ЧП, UA, 122 км +55 объявлений
Глубокорыхлители универсальные обрабатывают уплотненную почву разных типов на глубину от 30 до 50 см с целью ее розуплотнения. Операция происходит...
МТЗ-80-82 - Глубокорыхлитель СТЕП -1,2
31 000 грн/шт
Степаненко и К, ЧП, UA, 122 км +29 объявлений
Глибокорозпушувач ґрунту STEP (strom) LINE 1,2 Глибокорозпушувач грунту STEP Line - призначений для обробки ущільненого грунту різного...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Горбань Богдан Витальевич
отдел сбыта
По телефонам
В мессенджерах
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет