rus
Все разделы
Белая Церковь
Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна
Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна - фото 1 Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна - фото 2 Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна - фото 3 Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна - фото 4 Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна - фото 5 Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна - фото 6 Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна - фото 7 Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна - фото 8
Обновлено: 22 октября 2020, 10:31

Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 навісна

52 000 грн/штука
Мандрик Мария Васильевна
менеджер
,  Белая Церковь, UA
на Флагма с 23 июня 2020

Описание

Дан має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:
1. У підшипниковому вузлі стійки використані підшипники високої якості, а також сучасне касетне ущільнення, яке забезпечує напрацювання до повного зносу диска без розбирання підшипникового вузла !!! На вибір покупцеві представлені три варіанти підшипникового вузла стійки, а також два варіанти розташування дисків.

2. Зменшений крок розташування дисків і їх оптимальні параметри розташування забезпечують: якісний обробіток грунту з рівним ложем, менший знос дисків ніж у аналогів і високий ресурс агрегатів.

3. У конструкції катка використовуються підшипники UCF-308 або не обслуговуються підшипники Peer. Прикотуючі опорні катки пропонуються в трьох варіантах:

- з куточка;

- зі смуги;

- з труби.

Ковзанки мають збільшений радіус, що мінімізує забивання катка.

4. Для приєднання з трактором для центральної тяги передбачено два отвори, що забезпечує сумісність з тракторами різних моделей без доопрацювання агрегату.

5. Кронштейни кріплення і регулювання положення катка мають цілісну конструкцію, яка знижує навантаження на задню балку основної рами агрегату і збільшену надійність.

6. Збільшено відстань між опорним катком і заднім рядом дисків.

7. Використання антикорозійної фарби забезпечує стійкість вузлів агрегату до агресивних умов при експлуатації.

Обробка грунту боронами типу ДАН має наступні агрономічні переваги:

1. Прискорюється перетворення пожнивних залишків на поживні речовини для рослин, завдяки подрібненню і перемішуванню їх в верхньому шарі грунту.

2. Вирівнювання рельєфу грунту дозволяє підвищити якість посіву та швидкість збору культур, а також мінімізувати поломки техніки і зберегти нерви механізаторів.

3. Зберігається волога в грунті завдяки наявності поживних залишків, порушення капілярів і прикатка верхнього шару грунту.

4. Грунтові мікроорганізми весь час знаходяться в природних умовах і активно покращують біохімічний стан грунту, збільшуючи кількість гумусу - запорука високої родючості грунту.

Виконують основну ресурсозберігающу обробку грунту на глибину від 4 до 18 см. Забезпечують рівномірний розподіл по всій глибині оброблюваного шару грунту органічних добрив і рослинних залишків, створюючи оптимальну структуру для розвитку рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом, зменшують ерозію, подрібнюють грудки, прикатуючи верхній шар грунту для збереження вологи, вирівнюють рельєф поля. Агрегати використовуються при мінімальній, консервующій і традиційній обробці грунту.

Основні характеристики

Країна виробник Україна
Тип Дискова борона
Група Середні
Ширина захоплення 1.8и - 5.5 (м)
Максимальна глибина обробки 18.0 (см)

Номер объявления: 10068680   |  просмотров: 18  
,  Белая Церковь, UA
на Флагма с 23 июня 2020

Похожие объявления

8
Дискова борона ДАН 1.8 - 5.5 прицепна
58 000 грн/шт
Agroblic, ФЛП, UA, 122 км +19 объявлений
Виконують основну ресурсозберігающу обробку грунту на глибину від 4 до 18 см. Забезпечують рівномірний розподіл по всій глибині оброблюваного шару...
8
Дисковая борона ДАН-2,5
69 900 грн/шт
ИСМ Проминь, ООО, UA, 122 км +13 объявлений
Дисковая борона (дисковый агрегат) ДАН - это проверенный и надежный инструмент в арсенале малых и средних фермерских хозяйств. Используются как...
Дисковая борона ДАН - 1.8
55 000 грн/шт
Агроблиц, ООО, UA, 122 км +80 объявлений
Дисковая борона (агрегат) ДАН для ресурсосберегательной обработки почвы на глубину от 4 до 18 см. Производитель Проминь Страна производитель...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Мандрик Мария Васильевна
менеджер
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности компании.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет